Nic pro nás není překážkou!

Webdesign a design aplikací

Navrhujeme design webů, ať už osobních prezentaci, microsites, firemních profilů, produktových stránek a nebo eshopů, které vydělávají. A to od samého počátku nebo podle dodaných wireframů.

K webu přistupujeme jako ke stavebnímu projektu, základem je jasný a rozvržený plán podle kterého stavíme a hlavně nesmí chybět analýza všech souvislostí s tím spojených. Ačkoliv je design webu jedním z posledních kroků tvorby webu, tak i podle toho, jak web vypadá vizuálně, se potencionální návštěvník chová. Buď bude odrazen a zmizí v hloubkách již nevracejících se uživatelů a nebo si smlsne na obsahu, vytvoří konverzi a vrátí se znovu a znovu a znovu...

Máme rádi weby které fungují, jsou vidět, vydělávají a prosperují. Weby, kde se počáteční investice promění v zisk. Společně najdeme recept, kterým oslovit vaše potencionální uživatele nebo klienty.

dozvědět se více

Logo a firemní grafika

Logo a firemní grafická identita nebo také Corporate identity jsou základními stavebními kameny vaší firmy, značky nebo výrobku.

Každá firma se potřebuje na trhu prezentovat nejen svými kvalitními službami či výrobky, ale také především tím, jak jí lidé vnímají jako celek, pod čím a jak se bude firma prezentovat. Identifikovat logo s doplňkovou grafikou a dokázat vše spojit v jedno… být vidět, být nezaměnitelní, být originální, být profesionální.

Nepostradatelným základem je logo, který musí být originální a nezaměnitelný. Veškeré firemní tiskoviny pak doplňuje jednotná grafická identita vaší firmy, společnosti nebo výrobku.

Jak byste vnímali např. Coca-colu bez stylové typografie a červené barvy? Nebo společnost Apple bez nakousnutého jablka s čistým a minimalistickým vizuálem?

My Vám logo a kompletní firemní grafiku navrhneme s maximální péčí. Máme recept na vše a pro každého! Oslovme spolu Vaší stávající nebo budoucí klientelu. Buďme partnery.

dozvědět se více

Webové stránky

Vytváříme webové prezentace od jednoduchých microsites po informační portály nadnárodních korporací. Každému najdeme řešení na míru.

Webová prezentace je v dnešní době nutností. Přijďte si pro tu svou i vy.

Webové prezentace a aplikace stavíme na svém redakčním systému, kde můžeme (narozdíl od open source systémů) zajistit plné přizpůsobení klientovi bez ústupků a kompromisů. Samozřejmostí je plná správa veškerého obsahu, fotografií, souborů, katalogů, diskuzí a spousty dalších modulů. Náš systém je také zabezpečen proti kybernetickým útokům - sám dokáže podezřelé aktivity rozpoznat a případného útočníka od webové aplikace odpojit.

Nedílnou součástí každého webu je mobilní zobrazení - váš web bude zobrazitelný na počítači, telefonu, tabletu i televizi.

dozvědět se více

Outsorcing programování

Nechce se vám platit vlastní programátory pro váš projekt? Nevyplatí se vám mít oddělení programátorů ve vašem studiu a přesto chcete dělat weby? Přesně pro tyto případy nabízíme outsourcing programování!

Pronajměte si umění našich programátorů jen na požadovaný úkon či sjednaný čas.

Nehledejte vlastní programátory, pro které budete muset vymýšlet práci. Zašlete nám specifikaci vašeho projektu a my vám uděláme kalkulaci na dané požadavky. Žádné náklady navíc, žádné starosti navíc. Využijte našich zkušeností i pro konzultace a analýzy projektů. Rádi se sejdeme s vašimi programátory, kterým můžeme být nápomocni při řešení aplikací přesahující jejich časové či programátorské možnosti.

Vedeme také privátní školení programátorů a kodérů webových prezentací a aplikací.

dozvědět se více
 

Co jsme vytvořili?